Skip to content
Program: L-V 08:00 - 20:30 | S: 08:00 - 14:00
Email: office@didactika.ro
DidactikaDidactika
  • Categorii
    • Meditatii Gimnaziu Bucuresti
    • Meditatii Liceu Bucuresti
    • Simulări examene naționale
  • Meditații
    • Meditații în clasă
    • Meditații online
  • Despre noi
  • Prețuri
  • Blog
  • Contact
0747 500 008
DidactikaDidactika
  • Meditații
    • Meditații în clasă
    • Meditații online
  • Despre noi
  • Prețuri
  • Blog
  • Contact

Testimoniale

Home » Testimoniale
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape

Multumesc pentru recomandarile facute si pentru atentia data față de evoluția, lipsurile și completările necesare.

Mama Adelinei

In aceasta perioada scurta de pregatire a reusit sa il faca sa inteleaga si sa se exprime cum nu credea nici el ca poate. Va multumesc!

Mama lui Alexandru

Am analizat împreună cu Andrei, atât tipurile de personalitate și stilurile de învățare recomandate, cât și rezultatul testului. Cateva dintre recomandările la stilurile de învățare le aplicăm acasă, iar Andrei a fost chiar curios și uneori surprins de rezultat.

Mama lui Andrei

Buna ziua, Revin cu rezultatele lui Edit la Evaluarea Nationala, a luat 9.80 la mate si 9.05 la romana, media 9.42. Multumim frumos pentu suportul dumneavoastra in realizarea acestor rezultate.

Lilian

Va multumesc foarte mult pentru rapoartele minutioase trimise regulat, pentru toata relatia pe care am avut-o cu toti reprezentantii centrului, pentru flexibilitate si intelegere

Consuela
Mama unei eleve de clasa a XII-a

Bună ziua.Vă mulțumim mult pentru ajutorul și îndrumările pe care ni le-ați oferit. Lia a avut la limba română 8,85, o nota extrem de bună ținând cont de nivelul de la care a pornit la prima testare de la dumneavoastră. Media generală de 9,12 este o medie satisfăcătoare pentru noi. (Vă mulțumim încă o dată și o să vă recomandăm din toată inimă la toate cunoștințele.Mult succes în continuare!

Mama Liei
Mama unei eleve de clasa a XII-a

Bună ziua!Am citit recomandările celor doi profesori, le mulțumim și o să ținem cont de ele. Se văd progresele făcute de David și ne bucurăm că aveți o echipă de profesori competenți, care au multă răbdare și reușesc să facă minuni cu elevii.

Mama lui David
Mama unui elev de clasa a VIII-a

Bună ziua!Mulțumesc mult pentru raport și pentru că ați primit-o pe Sabina la pregătire pe ultima sută de metri! S-a descurcat suficient de bine pentru a fi admisă unde își dorește. Ținem legătura, mai am o fetiță de clasa a 4-a, în curând mă voi orienta să o ajut și pentru ea cu pregătire la lecții.O vară frumoasă!

Mama Sabinei
Mama unei eleve de clasa a XII-a

Bună ziua!Apreciem eforturile pe care le-ați facut, Andrei și-a îmbunătățit cunoștințele de limba română și a avut o relație foarte bună cu doamna profesoară.Vă mulțumim!

Cristina
Mama unui elev de clasa a VI-a

Bună ziua!Am primit raportul lunar! Vă mulțumesc! Mă bucur că Ștefan începe să asimileze materia. Felicitări domnilor profesori, pentru modul de predare.

Mama lui Șefan
Mama unui elev de clasa a XI-a

Bună ziua!Vă multumesc pt raportul primit, mă bucură mult faptul că este “monitorizată” din mai multe unghiuri, deoarece este benefic să avem o vedere de ansamblu și să identificăm punctele unde mai trebuie lucrat și/sau insistat. Eveline o place tare mult de dra profesor și vine cu drag la meditații. Știm că nu este atentă la calculele finale, că nu se concentrează temeinic și de asemenea știm că formulele sunt punctul ei slab; și știm și de ce: NU ii place, chiar urăște, să învețe pe de rost, prin urmare, rezultatele obținute demonstrează asta. Am încercat in multe feluri, și chiar daca teoretic le știe când o asculți, când trebuie să le aplice nu este capabilă…..mai e mult de lucru cu ea, dar cu perseverență (toată vara :)) sperăm că va fi mai bine.Multumesc, și weekend linsitit!

Cristina, mama Evelinei
Mama unei eleve de clasa a VI-a

Bună ziua, Revenim către echipa DIDACTIKA cu vești bune: Teodor a promovat cu bine examenul de Bacalaureat😊. Sub impulsul emoțiilor și al intregii încărcături a zilei de ieri, ne pare rau, dar nu am mai reușit să vă dăm un feedback în timp real. Urma oricum să vă anunțăm, ați făcut parte din echipa care a ne-a oferit suport în această misiune și cel mai important, v-am simțit alături. Rămâneți un reper de foarte bună calitate pentru ceea ce a însemnat implicare, plecând de la ședințele de pregătire în sine, continuând cu feedback-ul și comunicarea permanentă și nu în ultimul rând, relaționarea interumană. Vă rog primiți toate apreceierile, mulțumirile și gândurile noastre bune! Mulțumim pentru tot întregii echipe!🙏Toate cele bune,

Florin, tatăl lui Teodor
Tatăl unui elev de clasa a XII-a

Bună ziua!A fost o experiență deosebită să lucrez cu dvs. și cu profesorii care m-au îndrumat. Cursurile m-au ajutat să-mi dezvolt abilitățile, profesorii au fost foarte atenți și m-au făcut să înțeleg mai bine ceea ce simțeam că nu stăpânesc și voi recomanda și altor elevi centrul dvs. Romana - 9,55 Istorie 10 Geografie 9,80 Media 9,78

Sara
Elevă de clasa a XII-a

Stimată doamna manager, Reprezentanții Centrului de zi pentru copii ”…” din cadrul Arhiepiscopiei Bucureștilor vă mulțumesc din suflet că v-ați alăturat eforturilor noastre în vederea oferirii copiilor, proveniţi din medii sociale defavorizate, șansa de a fi ajutați în vederea susținerii examenulului de capacitate din clasa a VIII a. Dorim să felicităm echipa dumnevoastră de profesori de un înalt nivel de profesionalism, care a avut venit în sprijinul beneficiarilor centrului nostru, cu multă căldură, răbdare, dragoste și dăruire, adaptându-se fiecărei personalități ale acestora. Aceștia au descoperit punctele tari și slabe ale fiecărui copil, propunând varianta de lucru cea mai eficientă, pentru remedierea lipsurilor, prin stabilirea obiectivelor și programarea pregătirii pe termen lung. Dar consideram că cel mai important este faptul că au transmis copiilor încrederea că pot reuși în viață, indiferent de problemele cu care se confruntă. NNe bucurăm că acordaţi educaţiei copiilor importanţa cuvenită, fiind alături de noi pentru a încerca să atingem obiectivul propus, de a realiza un viitor mai bun pentru aceşti copii. Educatia este una dintre cele mai de preţ valori, pe care omul le dobandeşte de-a lungul vieţii. Generozitatea se încadrează şi ea în aceeaşi listă privilegiată. Este minunat că încă mai există persoane, care își îndreaptă privirea şi spre cei mici, dar cu vise mari, călauzindu-le calea spre reuşită. ÎÎn speranța unei bune colaborări și pe viitor vă asigurăm de aleasa noastră considerație şi preţuire. Cu mulțumiri și recunoștință,

Laura
Reprezentanți ai unor elevi de clasa a VIII-a

Bună ziua, 9.35 mate, 8.45 geografie, 8.05 nota la româna în urma contestației. 8.61 media generală BAC. Student la Business și Turism ASE - unde și-a dorit! Vă mulțumim din suflet!

Gabriel
Părinte al unui elev de clasa a XII-a
Didactika

Noi venim în sprijinul educației școlare.
Fiecare este unic și, deci, are nevoie de instruire personalizată.

Adresă: Bdul Ferdinand I, nr. 146, Etaj 1 + 2, Sector 2, București
Telefon: 0747 500 008
Email: office@didactika.ro

Meniu

  • Meditații în clasă
  • Meditatii online
  • Despre noi
  • Prețuri
  • Întrebări frecvente

Links

  • Blog
  • Termeni și condiții
  • Politica de cookies
  • Politica de confidențialitate

Meditatii

  • Limba și literatura română
  • Matematică
  • Informatică
  • Chimie
  • Biologie
  • Simulări Evaluare Națională
  • Simulări Bacalaureat

Social Media

Enter your email address to register to our newsletter subscription

Icon-facebook Instagram
pictogramaSOL
sal
© 2026 Didactika | Toate drepturile rezervate
Dezvoltat cu de RBPixel
DidactikaDidactika